Osobné tréningy

treningOsobné tréningy

Toto je najžiadanejší produkt pri osobných tréningoch vo fitnesscentre ale aj pri on-line spolupráci.
V cene je zahrnutá vstupná diagnostika, vypracovanie jedálnička a vedenie tréningových jednotiek, ktoré sa prispôsobujú aktuálnym schopnostiam a možnostiam klienta.

Jedálničiek Vám vypracuje certifikovaný výživový poradca na základe vstupnej diagnostiky, kde budú zohľadnené vaše stravovacie možnosti, návyky, alergie a intolerancie.
Samozrejme, že pri jeho zostavovaní sa bude brať ohľad na vek, pohlavie, energetický denný príjem ale aj výdaj, a čo je najdôležitejšie na Váš cieľ.

Pri zostavovaní tréningového programu budeme prihliadať na Vaše zdravotné obmedzenia, ale aj kondičné či koordinačné schopnosti a zostavíme ho tak, aby bol čo najefektívnejší.

VIP tréning jednotlivca

Tento produkt je určený náročným klientom, ktorí chcú byť na tréningu sami a chcú mať o všetko postarané.
V cene je vstupná a výstupná diagnostika, stravovací protokol a poradenstvo v oblasti výživy počas tréningov. Ide o tréning jeden klient, jeden tréner. Vyberte si svoj stály deň i čas a bude rezervovaný len pre vás. VIP tréning jednotlivcaje maximálne prispôsobenie sa individuálnym požiadavkám klienta.

On-line spolupráca

Prinášame Vám viac ako ostatní. Budeme s vami trénovať, radiť vám, motivovať vás, ak sa nachádzate kdekoľvek - v inom meste, v ktoromkoľvek štáte, na služobnej ceste, na dovolenke, alebo ste tak pracovne vyťažení, že nestíhate tréningy vo fitnesscentre. On-line spolupráca vám prináša výhody ako: šetríte náklady a čas, cvičíte v pohodlí svojho domova, eliminujete rušivé faktory (nepríjemná hudba, "svojskí" návštevníci fitnesscentra, možnosť nákazy, .....). Táto forma spolupráce sa nám najviac osvedčila počas pandémie spôsobenej koronavírusom. Mohli sme s klientmi naďalej pokračovať v nastavených programoch, ktoré sme individuálne prispôsobili ich možnostiam. Vďaka ONLINE tréningom môžeme bez problémov napĺňať ciele našich klientov (chudnutie, formovanie postyvy, alebo udržanie sa v dobrej fyzickej či pychickej kondícii) za každých podmienok (aj v mimoriadnych situáciach ako COVID-19 ). ONLINE tréningy si naši klienti obľúbili pretože zistili, že sú rovnako efektivne a dokonca aj náročnejšie ako v posilňovni.Typ služby:
Osobné tréningy
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka tréningu: 55 minút
Cena tréning osoba
:
30 jednorazový tréning
Cena tréning osoba:
od 200 € / 10 tréningov (do 6 týždňov)
Cena VIP tréning jednotlivca: 300 € / 10 tréningov (do 6 týždňov)

* službu je potrebné uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase tréningu
* maximálna doba čerpania sú 2 mesiace od prvého tréningu

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA