​Popôrodná DIASTÁZA – DIAGNOSTIKA a tréning

Máte stále veľké bruško a od pôrodu ubehlo už niekoľko mesiacov? Bolí vás po pôrode chrbát? Pri cvičení doma ste si všimli, že vám vyskakuje v oblasti pupka „strieška“? V tom prípade používate nevhodné cviky, alebo nesprávnu techniku a pravdepodobne máte popôrodnú diastázu. Tento stav si môžete nevedomosťou, alebo nesprávnym cvičením aj zhoršiť!

Pýtate sa, čo je to vlastne tá diastáza? Diastáza je rozostup priameho brušného svalstva. Dochádza k nemu najmä počas tehotenstva, kedy sa maternica zväčšuje, aby vytvorila miesto pre bábätko. Ak sa svaly nevrátia po určitom čase od pôrodu späť do pôvodnej polohy, vzniká diagnóza brušná popôrodná diastáza.

Mamičky, netreba sa ale obávať! Pravidelným cvičením konkrétnych cvikov a osvojením si správnych pohybových stereotypov, ktoré musíte upraviť v každodennom živote, sa diastáza dá zmenšiť až uzatvoriť.
Ak máte záujem o diagnostiku a korekciu popôrodnej diastázy, kontaktujte našu trénerku Mgr. Zuzanu Harčarikovú (0905357839), ktorá vám rada pomôže.

V cene je zahrnutá vstupná diagnostika, vyplnenie formulára (základné informácie o klientovi, tehotenstve, pôrode...), vyšetrenie a zmeranie samotnej diastázy a následne naučenie správneho dýchania a základných cvikov na stiahnutie popôrodnej diastázy.

Typ služby: Popôrodná diastáza - diagnostika a tréning
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka tréningu: 50-60 minút
Cena: 30 €


* službu je potrebné uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase tréningu
* maximálna doba čerpania sú 2 mesiace od prvého tréningu

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA