Výživové poradenstvo


Volám sa Gabriel Harčarik a okrem osobného tréningu sa venujem aj výživovému poradenstvu. Pomôžem Vám dosiahnuť Vaše ciele v oblasti zdravého životného štýlu - či ide o cvičenie alebo stravovanie (pri chudnutí, ale aj pri naberaní svalov). Na začiatoku spolupráce sa sústredíme na zdravú stravu, ktorá je rovnako dôležitá ako správna technika cvikov. Vždy verím vo vás a vo váš úspech, dôležité je ako sa k spolupráci postavíte vy. Teším sa na našu spoluprácu.

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Nedarí sa Vám dosiahnuť požadované ciele? Neviete čo, kedy a koľko máte jesť? Nechajte si naplánovať Vašu stravu.

Zostavíme Vám individuálny stravovací plán, ktorý bude rešpektovať Vaše možnosti stravovania, časové možnosti počas dňa, potravinové intolerancie i alergie, ktorý Vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky na úrovni fyzickej i duševnej.

Po odovzdaní vstupných informácií Vám výživový poradca vypracuje stravovací plán.

Po jeho vypracovaní bude nasledovať ešte jedna krátka konzultácia, kde Vám vysvetlíme ako pracovať s jedálničkom a čo si máte sledovať.

Je to výrobná jednorázová investícia, ku ktorej sa môžete opätovne vrátiť kedykoľvek a výsledky budú zaručené.

Ako jediní a prví v Prešove spolupracujeme pri tvorbe jedálničkov s PlanEat v oblastiach Sport, Nutritionist, Medical!

Typ služby: Vypracovanie stravovacieho plánu
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka tréningu: 60 minút
Cena: od 80 €

* Objednaný produkt bude odovzdaný, alebo zaslaný na e-mail až po jeho uhradení


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Komplexné riešenie (diagnostika+ jedálniček+ tréning)

Ide o produkt, kde klient dostane v jednom balíku všetko čo potrebuje okrem tréningov. Tento typ produktu je určený tým, ktorí nemôžu trénovať s trénerom z rôznych dôvodov alebo cvičia sami, ale nenapredujú a potrebujú zmenu.
Na základe vstupnej diagnostiky im vypracujeme tréning podľa ich možností a navrhneme také zmeny v stravovaní, ktoré im pomôžu dosiahnuť požadovaný výsledok.

Diagnostika

Aby sme vaše telo spoznali a zanalyzovali čo najkomplexnejšie, tak používame najkvalitnejšie diagnostické pomôcky. Jednou z nich je aj špeciálna váha Tanita BC 545 N, patrí vo svojej triede medzi tie najlepšie telesné analyzátory, pretože prináša komplexné informácie o vašom tele. Jediná telesná analýza s 10 nameranými hodnotami na svete pre rýchle a podrobné posúdenie zloženia tela. 10 hodnôt zloženia tela poskytnutých za 15 sekúnd.
Túto „váhu“ využívajú aj špičkoví športovci či výživoví poradcovia. Unikátne hodnotenie tela poskytuje základné informácie o pokroku účinnosti tréningu alebo diétneho programu.

Meraním získame týchto 10 parametrov: telesná hmotnosť, % telesného tuku, % celkovej telesnej vody, svalová hmota, fyzická kondícia, hmotnosť kostí, bazálny metabolizmus, metabolický vek, BMI, množstvo viscerálneho tuku, 5 segmentálnych hodnôt tuku (pravá a ľavá, dolná a horná končatina a trup),5 segmentálnych hodnôt svalov (pravá a ľavá, dolná a horná končatina a trup). Počas diagnostiky vám zmeriame aj telesnú výšku, obvody. Pomocou kvalitného glukomeru vieme zmerať aj hladinu ketónov a krvného cukru. Na základe týchto všetkých meraní získame kompexné informácie o vašom tele a na ich základe Vám vieme vypracovať skutočný tréningový program a stravovací protokol šitý na mieru. V rámci diagnostiky prebieha aj priama anamnéza, analýza denného režimu a stravovacích návykov. Pri rozšírenej diagnostike klient dostáva na mail všetky výsledky a dokument individuálneho odporúčania pre riešenie problému.

Tréningový plán

Stagnujete v tréningu a neviete ako ďalej, pretože máte nedostatok odborných vedomostí ako by ste zostavili kvalitnejší tréning, ktorý by vás posunul ďalej?
Stanovili ste si cieľ a neviete ako ho dosiahnuť, alebo vaše finančné možnosti vám nedovoľujú pravidelne trénovať s osobným trénerom?
Nechajte si vypracovať personalizovaný tréning od odborníkov. Zadajte nám vaše požiadavky, predstavy a na základe týchto informácii Vám osobný tréner vypracuje individuálny tréningový plán, ktorý zohľadní Vaše zdravotné obmedzenia.
Osobný tréner s Vami môže odcvičiť vytvorený tréningový plán a vysvetliť jednotlivé cvičenia, princípy a detaily, na ktorých naozaj záleží (za doplatok) . Tento program v prípade požiadaviek a potreby dodatočne upravíme. Takto vytvorený program obsahuje v prípade potreby aj obrazovú prílohu. Takýto tréningový plán je jednorazová investícia, ku ktorej sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Jedálniček

Nedarí sa Vám dosiahnuť požadované ciele? Neviete čo, kedy a koľko máte jesť? Nechajte si naplánovať Vašu stravu. Zostavíme Vám individuálny stravovací plán, ktorý bude rešpektovať Vaše možnosti stravovania, časové možnosti počas dňa, potravinové intolerancie i alergie, ktorý Vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky na úrovni fyzickej i duševnej.
Po odovzdaní vstupných informácií Vám výživový poradca vypracuje stravovací plán. Po jeho vypracovaní budú nasledovať ešte jedna krátka konzultácia, kde Vám vysvetlíme ako pracovať s jedálničkom a čo si máte sledovať.
Je to výrobná jednorázová investícia, ku ktorej sa môžete opätovne vrátiť kedykoľvek a výsledky budú zaručené.
Ako jediní a prví v Prešove spolupracujeme pri tvorbe jedálničkov s PlanEat v oblastiach Sport, Nutritionist, Medical!


Typ služby: Komplexné riešenie
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka trvania: do 60 minút
Cena: od 100 €


* Objednaný produkt bude odovzdaný, alebo zaslaný na e-mail až po jeho uhradení

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA